III NIEDZIELA WIELKANOCNA 18. 04. 2021 r.

1. Dzisiejsza niedziela obchodzona jest w Polskim Kościele jako Niedziela Biblijna, która rozpoczyna XIII Ogólnopolski Tydzień Biblijny pod hasłem: „Jam jest chleb życia. Kto do Mnie przychodzi, nie będzie łaknął; a kto we Mnie wierzy, nigdy pragnąć nie będzie". Może warto zapytać się przy tej okazji o nasz osobisty kontakt ze Słowem Bożym. Czy posiadamy i czytamy Biblię?

2. Dzisiaj taca inwestycyjna. Bóg zapłać za Waszą ofiarność.

3. W poniedziałek 19 kwietnia, z racji roku św. Józefa zapraszamy na nabożeństwo ku czci św. Józefa o godz. 17.30 a następnie na Mszę świętą.

4. Podpisaliśmy umowę na remont elewacji południowej naszej świątyni na kwotę ok. 500 tys. Początek remontu planujemy na miesiąc maj. W ostatnim czasie na remont do kopert i na konto bankowe od parafian i gości wpłynęło 8450 zł. Za złożone ofiary składamy serdecznie Bóg zapłać.

5. Osoby głuchonieme zapraszamy dzisiaj na Mszę św. o godz. 15:00.

6. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stole pod chórem.
7. Bardzo gorąco dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w posprzątanie świątecznych dekoracji.
8. W piątek obchodzimy Uroczystość św. Wojciecha – Patrona Polski.

9. W sobotę 24 kwietnia przypada miesięczne wspomnienie Wspomożycielki. Rozpoczniemy to czuwanie o godz. 19:00 modlitwą różańcową i adoracją Najświętszego Sakramentu. Następnie Msza św. w intencji naszej Ojczyzny, parafii oraz za Pasterzy Kościoła. Czuwanie poprowadzi grupa pielgrzymkowa Medjugorie.
Informujemy jednocześnie, że pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc na wyjazd do Medjugorje w dniach 2.07-11.07 2021r. Informację można uzyskać w biurze parafialnym lub u p. Leszka Kołek.

10. W nowym tygodniu życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki naszej Twardogórskiej Wspomożycielki.

Ks. Krzysztof Bucyk SDB