1.      W nowym tygodniu wspominamy w liturgii:

W PONIEDZIAŁEK – św. Maksymiliana Marii Kolbego
WE WTOREK – uroczystość Wniebowzięcia NMP
W CZWARTEK – wspomnienie św. Jacka

2.    W czasie wakacji nie ma Mszy świętej niedzielnej o godzinie 13:00. Kancelaria parafialna czynna jest w poniedziałek od godz. 09:00 do 11:00 oraz w piątek od godz. 09:00 do 11:00 i od 15:00 do 17:00. W nagłych przypadkach również poza godzinami urzędowania.

3.    Organizatorzy 26 Salezjańskiej Pielgrzymki Ewangelizacyjnej oraz sami Pielgrzymi składają serdeczne Bóg zapłać za gościnę, której doświadczyli również i w tym roku w rodzinach naszej parafii.

4.    We wtorek Uroczystość Wniebowzięcia NMP.  W tym dniu Msze święte jak w każdą wakacyjną niedzielę. Na każdej Mszy św. poświęcenie zbóż, ziół, owoców i kwiatów.

5.    W czwartek w naszej wspólnocie imieniny obchodzi ks. Jacek, któremu życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Twardogórskiej Wspomożycielki.

6.    Codziennie na godz. 15:00 zapraszamy do małego kościoła  na Koronkę do Bożego Miłosierdzia i na Apel Maryjny o godz. 21:00 w Sanktuarium.

7.    Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stole pod chórem. Jest nowy numer Opiekuna. Prosimy o regulowanie należności za nabywaną prasę.

8.    W minionym tygodniu z grona parafian odeszli do wieczności: śp. Marianna Adamek, Wanda Ryzińska.  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

9.    W nowym tygodniu niech nam towarzyszy Boże błogosławieństwo i opieka Twardogórskiej Wspomożycielki.

Ks. Krzysztof Bucyk SDB