III NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO    24. 01. 2021

1.    Dziś 24 stycznia przypada miesięczne wspomnienie Wspomożycielki Wiernych. Rozpoczniemy to czuwanie wyjątkowo, ze względu na pandemię o godz. 17.30 nabożeństwem różańcowym i Mszą św. o godz. 18:00 w intencji naszej Ojczyzny, parafii oraz za Pasterzy Kościoła.

2.    Dziś  przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na poszkodowanych w trzęsienia ziemi w Chorwacji.

3.    W ubiegłą niedzielę taca inwestycyjna wyniosła 8340 zł.  Bóg zapłać za ofiary w kopertach i na konto bankowe .

4.    W czwartek, piątek i sobotę o godz. 18.00  Triduum przed Uroczystością św. Jana Bosko.

5.    W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość św. Jana Bosko. Kazania o św. Janie Bosko na każdej Mszy Świętej. Młodzież naszego Oratorium zaprasza do udziału, przez cały dzień, w grze terenowej związanej z życiem Świętego. Szczegóły na stronie internetowej Parafii i Facebook'u Oratorium. Osoby chcące wesprzeć wyjazd młodzieży na Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie w 2023 roku będą mogły to zrobić przez złożenie dobrowolnej ofiary do puszek. Bóg zapłać!

6.    W przyszłą niedzielę możliwość nabycia gromnic.

7.    Dziękujemy tym wszystkim parafianom, którzy przybyli na Msze święte kolędowe do naszego Sanktuarium. Dziękujemy za  wspólną modlitwę i ofiary, które złożyliście przy tej okazji na  kolędę i instalację ogrzewania.

8.    Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stole pod chórem. Jest nowy numer Opiekuna.

9.    W tym tygodniu z grona parafian odeszli  do wieczności śp. Zdzisław Dżugaj, Bożena Spiechowicz. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Ks. Krzysztof Bucyk SDB