1.    W liturgii nowego tygodnia wspominamy:
W CZWARTEK – św. Łucji
W PIĄTEK – św. Jana od Krzyża

2.    W dzisiejszą niedzielę przy wyjściu z kościoła, parafialna grupa Caritas zbiera do puszek dobrowolne ofiary na potrzeby biednych naszej wspólnoty parafialnej.
Z tych ofiar zostaną przygotowane paczki żywnościowe, jako pomoc świąteczna dla rodzin potrzebujących. Jak co roku zbierana jest żywność w sklepach GS-u
i Delikatesy Centrum. Podzielmy się z potrzebującymi.

3.    Dziś o godz. 16.00 Społeczność Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II  w Twardogórze, zaprasza na Koncert Bożonarodzeniowy.

4.    W poniedziałek Mszy Świętej Roratniej będzie przewodniczył ks. Biskupa Łukasz Buzun z Kalisza. Na godz. 18.00 zapraszamy do domu młodzieżowego nauczycieli na spotkanie z ks. Biskupem.

5.    Osoby głuchonieme zapraszamy w przyszłą niedzielę, na Mszę św. o godz. 15: 00.

6.    W przyszłą niedzielę taca niedzielna przeznaczona będzie na cele inwestycyjne.

7.    W środę zebranie Salezjanów Współpracowników po Mszy Świętej Roratniej.

8.    Rekolekcje adwentowe w naszej parafii rozpoczniemy od przyszłej niedzieli
16 grudnia i będą trwały do wtorku 18 grudnia. Nauki rekolekcyjne wygłosi ks. Mariusz Lubryka, salezjanin. Program rekolekcji wyłożony jest na stole, umieszczony na stronie internetowej i w gablotach. Skorzystajmy z tego czasu zasłuchania się w Słowo Boże i  ze spowiedzi adwentowej.

9.    W czasie Adwentu zapraszamy do udziału w RORATACH. Jest to  Msza św. wotywna o NMP. Roraty odprawiamy o godz. 17:00 od poniedziałku do piątku. W miesiącu grudniu Msze św. wieczorne w dni powszednie (od poniedziałku do soboty) są odprawiane o godz. 17:00 a w niedzielę o godz. 18:00.

10.    Świece na stół wigilijny w cenie 6;- zł można zakupić przy głównym wyjściu z kościoła również młodzież Oratoryjna  rozprowadza ozdoby świąteczne. W zakrystii można nabyć kalendarz diecezjalny oraz opłatki.

11.    Na nowy tydzień życzymy Wam – Drodzy Parafianie, Bożego błogosławieństwa i opieki Niepokalanej Wspomożycielki.

Ks. Krzysztof Bucyk SDB