XXIX NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO  18.10.2020 r.

1.    W tym tygodniu wspominamy w liturgii:
WE WTOREK – św. Jana Kantego
W CZWARTEK – św. Jana Pawła II

2. Dzisiejsza niedziela to Światowy Dzień Misyjny, który rozpoczyna tydzień modlitw za misje i misjonarzy.

3. W sobotę 24 października przypada miesięczne wspomnienie Wspomożycielki. Pragniemy uczcić Maryję Wspomożycielkę Wiernych wieczornym nabożeństwem, czuwaniem i modlitwą. Rozpoczniemy to czuwanie o godz. 19:00 modlitwą różańcową, adoracją Najświętszego  Sakramentu i procesją Maryjną. Następnie  Msza św. koncelebrowana w intencji naszej Ojczyzny, parafii oraz za Pasterzy Kościoła.

4.  Zapraszamy dzieci i młodzież na nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do piątku o godz. 16:30,  a dorosłych codziennie o godz. 17:15. Środowa nowenna jest w czasie nabożeństwa różańcowego.

5. W ostatnią niedzielę zbiórka dobrowolnych ofiar do puszek, na stypendia dla zdolnej, lecz ubogiej młodzieży z naszej Diecezji wyniosła  2160 zł.  Bóg zapłać.

6. Na stole pod chórem wyłożone są kartki na Wypominki, na których wypisujemy imiona naszych zmarłych, za których będziemy się modlić w miesiącu listopadzie. Wypisane kartki oddajemy w zakrystii lub kancelarii. Dziękujemy za ofiary składane przy tej okazji.

7. W nowym tygodniu niech nam towarzyszy Boże błogosławieństwo, a Pani Twardogórska strzeże od wszelkiego zła i niebezpieczeństw.

8.   W minionym tygodniu z grona parafian odeszła do wieczności: śp. Regina Lewucha.    Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie

Ks. Krzysztof Bucyk