1.    Dzisiejsza niedziela Chrztu Pańskiego, kończy w liturgii Okres Narodzenia Pańskiego i rozpoczyna Okres Zwykły. W polskiej tradycji zachowujemy dekoracje świąteczne i śpiew kolęd do 02 lutego.

2.    Trwa w naszej parafii Wizyta Duszpasterska, zwana popularnie Kolędą. Rozkład kolędy jest w gablocie i umieszczony na stronie internetowej parafii. Kolędę rozpoczynamy od godz. 15:00 a w soboty od godz. 10:00. Prosimy o przyjazd po księdza 15 minut przed rozpoczęciem Kolędy. Woda święcona jest wystawiona w małym kościele.  Odczytać kolędę.

3.    Codziennie na godz. 15:00 zapraszamy do małego kościoła na wspólną modlitwę – Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Apel Maryjny bezpośrednio po wieczornej Mszy Świętej.

4.   Osoby głuchonieme zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 15:00

5.    W przyszłą niedzielę taca niedzielna przeznaczona będzie na cele inwestycyjne.

6.    Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stole pod chórem. Jest nowy numer Opiekuna a w nim między innymi, artykuł Multimedialni dziadkowie, Rok szczególnej łaski, Milczący święty i wiele artykułów o naszej diecezji.

7.    W nowym tygodniu  życzymy Wam - Drodzy Parafianie, Bożego błogosławieństwa i opieki Twardogórskiej Wspomożycielki.

Ks. Krzysztof Bucyk SDB