1.    Rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje adwentowe, które będą trwały do wtorku
19 grudnia. Nauki rekolekcyjne głosi ks. Bartłomiej Polański, salezjanin. Program rekolekcji wyłożony jest na stole z gazetami, umieszczony na stronie internetowej i w gablotach. Skorzystajmy z tego czasu zasłuchania się w Słowo Boże i  ze spowiedzi adwentowej.

2.    W minioną niedzielę przy wyjściu z kościoła, parafialna grupa Caritas zebrała do puszek 3553;- złotych na potrzeby biednych naszej wspólnoty parafialnej. Z tych ofiar przygotowana zostaną paczki żywnościowe dla rodzin potrzebujących, które będziemy rozdawać w poniedziałek
18 grudnia w godz. od 11:00 do 15:00.

3.    W dzisiejszą niedzielę taca przeznaczona jest na cele inwestycyjne. Bóg zapłać za ofiary.

4.    Burmistrz Miasta i Gminy Twardogóra p. Zbigniew Potyrała, zaprasza dzisiaj na Jarmark Bożonarodzeniowy na Rynku naszego miasta.

5.    Osoby głuchonieme zapraszamy dzisiaj na Mszę św. o godz. 15:00 w Sanktuarium.

6.    Dziś o godz. 16.00 spotkanie formacyjne Salezjanów Współpracowników w Oratorium.

7.    W czasie Adwentu zapraszamy do udziału w RORATACH. Roraty odprawiamy o godz. 17:00 od poniedziałku do piątku i zapraszamy na  nie zwłaszcza  dzieci i młodzież. W miesiącu grudniu Msze św. wieczorne w dni powszednie (od poniedziałku do soboty) są odprawiane o godz. 17:00 a w niedzielę o godz. 18:00.

8.     W środę 20 grudnia na godz. 09:00 prosimy o pomoc przy oprawianiu choinek i budowie dekoracji świątecznej w Sanktuarium.

9.    W czwartek po Roratach Wigilia dla młodzieży z Oratorium, Liturgicznej Służby Ołtarza, Scholi , Zespołu Młodzieżowego.

10.    W piątek 22 grudnia odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną przed świętami
w godzinach przedpołudniowych. Osoby chore, które w ciągu roku nie korzystają z tej posługi a pragną przyjąć kapłana prosimy zgłaszać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

11.     Pod chórem jest przygotowany dla każdej rodziny numer świąteczny gazetki parafialnej, w której między innymi o grupach parafialnych, rozkładzie kolędy oraz o wydarzeniach parafialnych. Dobrowolne ofiary z gazetki są na pokrycie druku.

12.    W zakrystii i przed kościołem można nabyć świece wigilijne i opłatki.

13.    W minionym tygodniu z grona parafian odszedł do wieczności: śp. Michał Piasta, Janina Grabia, Franciszek Płókarz.   Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...

14.    W nowym tygodniu życzymy Wam – Drodzy Parafianie, Bożego błogosławieństwa
i opieki Niepokalanej Wspomożycielki oraz zapraszamy na rekolekcje.

Ks. Krzysztof Bucyk SDB