XV NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO  12. 07. 2020  r.

1.    W nowym tygodniu w liturgii wspominamy:
W PONIEDZIAŁEK – św. Andrzeja Świerada i św. Benedykta –
W ŚRODĘ    - wspomnienie św. Bonawentury, biskupa
W CZWARTEK – wspomnienie NMP z Góry Karmel

W czasie wakacji nie ma Mszy świętej niedzielnej o godzinie 13:00. Również kancelaria parafialna czynna jest w zmienionych godzinach: w poniedziałek do południa oraz w piątek do południa  i po południu. W nagłych przypadkach również poza godzinami urzędowania.

Codziennie zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia
w małym kościele  o  godz. 15:00.

4.    Dzieci zapraszamy na zajęcia Wędrownego Małego Oratorium codziennie w dniach 27-31 lipca. Szczegóły na plakatach. Zapisy w kancelarii i Oratorium.

5.    W nowym tygodniu niech nam towarzyszy Boże błogosławieństwo i opieka Twardogórskiej Wspomożycielki.

6.    W minionym tygodniu z grona parafian odeszli do wieczności śp. Bronisław Jędraszczyk, Maria Adamska.   Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Ks. Krzysztof Bucyk SDB