1.    Rozpoczynamy nowy tydzień. W liturgii wspominamy:
W PONIEDZIAŁEK – św. Rafała Kalinowskiego
WE WTOREK – Ofiarowanie NMP
W ŚRODĘ – Św. Cecylii

2.    W dzisiejszą niedzielę taca przeznaczona jest na cele inwestycyjne.

3.    Dziś o godzinie 16.00 w Sali Oratoryjnej Stowarzyszenie Mam pomysł serdecznie zaprasza na spotkane z uczestniczką wyjazdu misyjnego do Etiopii Aleksandrą Mularczyk, która opowie o ludziach i zwyczajach ludzi wśród których pracowała.

4.    W miesiącu listopadzie zapraszamy do wspólnotowej modlitwy za naszych Drogich Zmarłych. Codziennie o godz. 17:15  odmawiamy różaniec z Wypominkami.

5.     Z okazji wspomnienia liturgicznego św. Cecylii, pragniemy wyrazić słowa życzeń i serdecznej wdzięczności naszej siostrze organistce – s. Racheli, naszemu parafialnemu chórowi „Rapsodia” oraz scholi dziecięcej i zespołowi młodzieżowemu. Niech święta Cecylia wyprasza potrzebne łaski.

7.     W czwartek 24 listopada przypada miesięczne wspomnienie Wspomożycielki. W tym dniu  pragniemy uczcić Maryję Wspomożycielkę Wiernych wieczornym nabożeństwem, czuwaniem i modlitwą. Rozpoczniemy to czuwanie o godz. 19:00 modlitwą różańcową i adoracją Najświętszego Sakramentu. Następnie o godz. 20:00 będzie  Msza św. w intencji naszej Ojczyzny, parafii oraz za Pasterzy Kościoła i za katolickie media. Czuwanie poprowadzą siostry Opatrzności Bożej. Zapraszamy serdecznie do udziału w tym dziękczynieniu.

8.    W sobotę 25 listopada  zapraszamy dzieci ze szkoły podstawowej na zabawę andrzejkową do naszego Oratorium w godz. od 10.00 do 14.00. W programie będą tańce, konkursy, poczęstunek.

9.    W przyszłą niedzielę w Sanktuarium o godz. 15:00 Msza św. dla osób głuchoniemych.

10.    W przyszłą niedzielę w Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, gościć będziemy alumnów naszego salezjańskiego Seminarium w Krakowie, wraz z księdzem wikariuszem naszej Inspektorii. Po Mszy świętej zbiórka do puszek na utrzymanie Seminarium.

11.     Jak co roku zbierana będzie żywność w naszych sklepach GS-u i EKO, jako pomoc świąteczna dla najbardziej potrzebujących rodzin naszej parafii. Możemy też składać produkty żywnościowe o dłuższej dacie ważności do kosza przy krzyżu w kościele.

12.    Prasa katolicka wyłożona jest na stole pod chórem. Jest do nabycia najnowszy Opiekun. W zakrystii można nabyć kalendarz diecezjalny na nowy 2018 rok w cenie 5;- złotych.

13.    W związku zamiarem wydania gazetki parafialnej prosimy liderów grup parafialnych o napisanie krótkiego artykułu o grupie do końca tego tygodnia.

Ks. Krzysztof Bucyk  sdb