1.    Dziś 24 lutego przypada miesięczne wspomnienie Wspomożycielki. Rozpoczniemy dzisiejsze czuwanie o godz. 19:00 modlitwą różańcową i adoracją Najświętszego Sakramentu. Następnie Msza św. w intencji naszej Ojczyzny, parafii oraz za Pasterzy Kościoła. W czasie tego czuwania, które poprowadzą parafianie z Dobrzycy w której posługuje ks. Marcin Humeniuk nasz parafianin, będzie okazja do spowiedzi.

2. Taca inwestycyjna w minioną niedzielę wyniosła 7350;- złotych (taca + koperty).
Bóg zapłać za  Waszą ofiarność.

2.    W sobotę 23  lutego rozpoczął się w naszej parafii cykl  Katechez Przedmałżeńskich, który  obejmuje sześć spotkań.  Spotkania odbywać się będą w kolejne soboty o godz. 19:00 w salce domu katechetycznego. Osobom, które w najbliższym czasie zamierzają zawrzeć sakramentalny związek małżeński, przypominamy o obowiązku uczestnictwa w tych katechezach i spotkaniach w Poradni Rodzinnej.  

3.    W tym tygodniu przypada I – piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi dla dorosłych w pierwszy piątek na każdej Mszy świętej. Dzieci zapraszamy do spowiedzi od godz. 16:00 a młodzież zapraszamy na Mszę św. o godz. 19:00, na której będzie okazja do spowiedzi miesięcznej. W Chełstowie Msza św. o godz. 17:00. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w pierwszy  piątek miesiąca do południa.  

4.    W I – sobotę miesiąca, dzień wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy i zniewagi. Msza Święta z nabożeństwem o godz. 8.00. W tym dniu nasza Wspólnota Salezjańska będzie przeżywała  swój kwartalny dzień skupienia. W Sanktuarium o godz. 12:00 będzie Msza św. koncelebrowana na którą serdecznie zapraszamy.  

5.    Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stole od chórem. Jest nowy numer Opiekuna.

6. Grupa „Nadzieja” złożona z Anonimowych Alkoholików, zaprasza w każdą środę  na swoje spotkanie osoby które widzą siebie problem z nadużywaniem alkoholu. A w ostatnie środy miesiąca zapraszają osoby, które chcą posłuchać ich świadectwa. Początek o godz. 18:00 w domu katechetycznym na I – piętrze.

7.  Po raz siódmy  w naszej parafii organizowana jest pielgrzymka do Medjugorje na przełomie czerwca i lipca. Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do kancelarii lub do Pana Leszka Kołek.

8.    W nowym tygodniu  życzymy Wam - Drodzy Parafianie, Bożego błogosławieństwa
i opieki naszej Twardogórskiej Wspomożycielki.

9.    W minionym tygodniu z grona parafian odeszła do wieczności śp. Barbara Jurga .
Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie...                                                                                                                                                                                                                             


Ks. Krzysztof Bucyk SDB

proboszcz