XIX NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO  09. 08. 2020  r.

1.      W nowym tygodniu wspominamy w liturgii:

W PONIEDZIAŁEK – święto - św. Wawrzyńca - diakona
WE  WTOREK – św. Klary - dziewicy
W PIĄTEK  – św. Maksymiliana Marii Kolbego
W SOBOTĘ – uroczystość Wniebowzięcia NMP

2.    W czasie wakacji nie ma Mszy świętej niedzielnej o godzinie 13:00. Kancelaria parafialna czynna jest w poniedziałek oraz w piątek. W nagłych przypadkach również poza godzinami urzędowania.

3.    Organizatorzy Salezjańskiej Pielgrzymki Ewangelizacyjnej składają serdeczne Bóg zapłać za wspólne nabożeństwo i spotkanie Ewangelizacyjne w naszym Sanktuarium.

4.    W sobotę Uroczystość Wniebowzięcia NMP.  W tym dniu Msze święte jak w każdą wakacyjną niedzielę. Na każdej Mszy św. poświęcenie zbóż, ziół, owoców i kwiatów.

5.    W środę 12 sierpnia rozpoczynają się kolonie dla dzieci i młodzieży w Domaniewicach k. Olkusza. Prosimy o modlitwę w intencji dobrego, bezpiecznego i owocnego wypoczynku.

6.    Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stole pod chórem.

7.    W nowym tygodniu niech nam towarzyszy Boże błogosławieństwo i opieka Twardogórskiej Wspomożycielki.

8.     W minionym tygodniu z grona parafian odeszła do wieczności śp. Halina Wólkiewicz. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie...

Ks. Krzysztof Bucyk SDB