W dniach 21-23 listopada w parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych odbyło się XII Formacyjne Spotkanie Młodych dla gimnazjalistów. W spotkaniu uczestniczyło ok. 30 osób z różnych placówek naszej inspektorii.
Tematem przewodnim tegorocznych FSM zarówno dla licealistów jak i gimnazjalistów jest osoba św. Pawła Apostoła. Podejmowany temat nawrócenia św. Pawła, zwracał naszą uwagę na nasze osobiste nawracanie się na ścieżki Boże. W czasie spotkania nie zabrakło czasu na wspólną modlitwę, Eucharystię, konferencję oraz dyskusję, jak również na wspólną zabawę, grę w piłkę czy śpiew.
 Już dziś zapraszamy wszystkich gimnazjalistów na XIII Formacyjne Spotkanie Młodych, które odbędzie się w terminie 13-15 lutego 2009 roku w Wyższym Seminarium Duchownym Salezjanów w Lądzie koło Konina.
W czasie naszych spotkań uczyliśmy się śpiewać nastepujących pieśni: