INTENCJE MSZALNE.



NIEDZIELA 15 STYCZNIA, II NIEDZIELA ZWYKŁA


07:00    + Bogusława (f) Gąsior – od rodzin: Piecuch, Gąsior, Suliga, Kupijaj od Piotra i Ewy Łączewnych;
08:30    + Domicela Trenkiel (4 r. śmierci) – od dzieci z rodzinami;
10:00    ++ Genowefa i Krzysztof Otolińscy – od siostry Małgorzaty z rodziną;
11:30    + Lesław Biskupski (12 r. śmierci) – od żony Danuty i córek Bogumiły i Ewy z rodzinami;
13:00    Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę MBWW dla Damiana z okazji 18 r. urodzin –
od babci Mirosławy, taty i chrzestnej;
13:00    Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia i opiekę MBWW dla Leokadii Stefaniuk z okazji 85 r. urodzin;
18:00    + Mateusz Wdowski – od mamy, siostry Kasi i dziadków;


PONIEDZIAŁEK 16 STYCZNIA,


06:30    Dantis;
08:00     ++ Teresa i Władysław Kubiak – od Janiny i Władysława Gąsior, Władysławy Brzezińskiej od rodziny Malczyszyn;
08:00    + Bogusława (f) Gąsior – od rodzin: Jaśkiewicz, Gąsior ze Służejowa, Jasińskich z Dąbrowy;
08:00    + Tadeusz Fedoryszyn – od Marii Wira, Marii i Bolesława Augustyniak, rodziny Malczyszyn;    
18:00    + Zofia Otmianowska – od Lidii i Gabrieli Gratzke, Dyrekcji i Pracowników Szkoły Podstawowej nr 1 im. Polskich Noblistów
w Twardogórze, Ireny i Jana Pawlak;


WTOREK 17 STYCZNIA, Wspom. obow. św. Antoniego Opata,


06:30    Dantis;
08:00     + Janina Kania (14 r. śmierci) – od córki;    
08:00    + Mieczysław Piela -  od szwagierki Walentyny z dziećmi Mirosławem i Anną, od Lidii Chrzan i rodziny Dyrlagów;
08:00    + Bronisław Chrzanowski – od sąsiadów z ul. Szkolnej, Urszuli Karasińskiej z rodziną, Ireny i Kazimierza Fok;
18:00    + Bogusława (f) Gąsior – od Dyrekcji i Pracowników Powiatowego Zespołu Szpitali w Sycowie, Pracowników Laboratorium
i Pracowni Mikrobiologii Szpitala w Sycowie, personelu Zakładu Pielęgnacyjnego;


ŚRODA 18 STYCZNIA,


06:30      Dantis;
08:00      Dantis;
08:00    + Tadeusz Fedoryszyn – od rodzin: Szturyło i Kotala z Osiedla, Joanny Janiec;
08:00     + Mieczysław Piela – od Joanny z dziećmi, Marii Malinowskiej z Wojtkiem Zapotocznym, rodziny Ptaków;
18:00    Nowenna;


CZWARTEK 19 STYCZNIA, Wspom. obow. św. Józefa Sebastiana Pelczara,


06:30    Dantis;
08:00      Dantis;
08:00     + Bronisław Chrzanowski – od Marianny i Michała Gąsior, Zdzisławy Chrzanowskiej z dziećmi i ich rodzinami;
08:00    + Irena Pater – od córki z rodziną;
18:00    + Bogusława (f) Gąsior – od rodziny Pawełków, Tomalskich, Gorzelak, Olszańskich, Orlikowskich, Bożeny Hołubki z rodziną;


PIĄTEK 20 STYCZNIA,


06:30    Dantis;
08:00      Dantis;
08:00     + Tadeusz Fedoryszyn – od Zofii i Andrzeja Cieluch, Justyny i Krzysztofa Freus, Iwony i Krzysztofa Moskal;
08:00    + Mieczysław Piela – od Krystyny Ziółkowskiej z rodziną, Emilii Maciaszek i Krystyny Łukawskiej, pracowników firmy „Akces” Twardogóra;
18:00    + Zofia Otmianowska – od koleżanek z działu księgowości i Pracowników Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
w Twardogórze, Marii i Alojzego Kulig;


SOBOTA 21 STYCZNIA, Wspom. obow. św. Agnieszki, Dzień Babci,


06:30      Dantis;
08:00    + Bronisław Chrzanowski – od Róży Różańcowej Mężczyzn, sąsiadów Iwony i Jerzego Bukowskich;
08:00    + Irena Pater – od Marianny, Mirosławy i Bogdana Bednarskich, sąsiadów z Rynku nr 14 i 15;
18:00    + Bogusława (f) Gąsior – od Anny i Piotra Szybiak z córkami, Anny, Władysława i Kamila Gąsior, sąsiadki Gertrudy Fertun
z rodziną, rodziny Pater;
18:00    + Andrzej Płóciennik - od rodzeństwa z rodzinami;


www.parafiatwardogora.pl