SOBOTA 24 LIPCA, MIESIĘCZNE WSPOMNIENIE MBWW
6:30 + Daniel Oskwarek – od Beaty i Jana Suliga z rodziną oraz Danieli i Jana Kukuła z Olszówki, od rodziny Kuzielów;
8:00 + Antoni Siedlecki – od Kamila Skrzypczyńskiego z rodziną, od Agnieszki i Darka Skrzypczyńskich z dziećmi, od Karoliny i Jarosława Blaszkiewicz;
16:00 ślub;
17:00 ślub;
18:00 + Ryszard Drążkiewicz (30 r. śmierci) – od córki i wnuczki Małgorzaty ;
19:00 CZUWANIE + STAŁA INTENCJA RADIO MARYJA;


NIEDZIELA 25 LIPCA, XVII NIEDZIELA ZWYKŁA
07:00 ++ Teresa i Filip Miziniak, Kazimiera (f), Jan, Andrzej Szydełko;
08:30 + Teresa Reszel (2 r. śmieci) – od męża Jerzego;
08:30 + Bogdan Chleboś (24 r. śmierci) – od rodziny;
10:00 + Jarosław Cholewa (6 r. śmierci) – od rodziców;
10:00 + Bożena Filus – od brata Tadeusza z żoną Małgorzatą, od bratowej Wandy z rodziną, od Korneli, Aureli, Kamila z rodzinami, od Ewy i Dariusza Łuczak z rodziną;
11:30 ++ Anna i Kazimierz Grabowscy – od córki Elżbiety z rodziną;
11:30 + Władysław Kułakowski (w 100 rocz. urodzin) – od dzieci, wnuków i prawnuków;
18:00 ++ Aniela, Lesława (f), Walenty Mieszała, Genowefa i Jan Czekajło, Kazimiera (f) i Antoni Mielczarek;

PONIEDZIAŁEK 26 LIPCA, WSPOMNIENIE ŚW. JOACHIMA I ŚW. ANNY RODZICÓW NMP
06:30 + Bogusław Henczel – od rodziny Borowczyków z Sycowa, od rodziny Klimzów z dziećmi;
08:00 + Marianna Adamska – od rodziny Osuch i Szumacher, od dyrekcji, nauczycieli i pracowników Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w T-górze;
08:00 + Daniel Oskwarek – od pracowników firmy SPAWMET, od Honoraty i Eugeniusza Dumin, od rodziny Dumin z Goli Małej;
08:00 + Anna Szturyło – od córki Stefanii;
18:00 + Anna Stukowska – od siostry z mężem i chrześniakiem;
18:00 + Bronisław Szymański – od rodziny Łabuda, od Leopolda i Danuty Skorupa z rodziną, od sąsiada Kazimierza Łabudy;

WTOREK 27 LIPCA,
06:30 + Ryszard Marecki – od pracowników firmy KERSON, od Agaty Mazepa z rodziną, od Katarzyny Sobczyk z rodziną;
08:00 + Antoni Siedlecki – od Lidii i Zbigniewa Paprockich, od Przemka Paprockiego z rodziną, od Henryka Molińskiego z rodziną;
08:00 + Zdzisława (f) Miaśkiewicz – od Marka Kojro z rodziną oraz Teresy Kojro;
18:00 + Józef Cichowski – od żony z rodziną;
18:00 + Jan-Leszek Jędryczko (8 r. śmierci) – od żony z synem i z rodziną;

ŚRODA 28 LIPCA,
06:30 + Ryszard Marecki – od koleżanek i kolegów żony z firmy ILPEA, od uczniów kl. IV SP w Grabownie W.;
08:00 + Marianna Bednarska – od Karola Pater i rodziny Pogorzelaków, od kolegów i koleżanek z pracy IWC HOME (czyt. IWC HOM);
08:00 + Mieczysław Stawicki – od uczestników pogrzebu;
18:00 NOWENNA;
18:00 + Gerhard Paula (7 r. śmierci) – od dzieci;
18:00 + Urszula Mieszała (7 r. śmierci) – od rodziców;

CZWARTEK 29 LIPCA, WSPOMNIENIE ŚW. MARTY
06:30 + Ryszard Marecki – od uczestników i pracowników WTZ w Dobroszycach i Sycowie, od Teresy Kunaj, od Reginy i Tadeusza Drobnikowskich;
08:00 + Antoni Siedlecki – od Małgorzaty i Piotra Hanickich, od Wioletty i Andrzeja Szadejko, od Marii i Jana Paprockich;
08:00 + Marta Cis – od rodzin: Dobras i Fedoryszyn z Osiedla, od Marii Augustyniak z rodziną;
18:00 + Edward Proćko (30 r. śmierci) – od żony z dziećmi;
18:00 + Dariusz Niklas – od siostry Renaty z mężem;

PIĄTEK 30 LIPCA,
06:30 + Zdzisław Miaśkiewicz – od Krzysztofa Kojro z rodziną;
08:00 + Daniel Oskwarek – od Anny i Mieczysława Humeniuk, od Łucji i Michała Grabowskich;
08:00 + Stanisław Miziniak – od sąsiadów Kupijaj, od rodziny Mularczyków z Czwórki, od rodziny Warszawskich;
16:30 chrzest
18:00 ++ Hildegarda (f), Jadwiga, Stanisław, Stefan, Teresa Flajszer, Stanisław Maryniak, Zenon Klimas i za zm. z rodzin: Maryniak, Flajszer, Śmigiel i Kondziela;

SOBOTA 31 LIPCA, WSPOMNIENIE ŚW. IGNACEGO Z LOYOLI
6:30 O Boże błog. i opiekę MBWW dla Zgromadzenia Sióstr Opatrzności Bożej;
8:00 + Marianna Bednarska – od Pawła i Agnieszki z dziećmi, od wnuczki Mariony oraz wnuka Michała z rodzicami, od brata Józefa z żoną, od bratowej Alicjii oraz rodzin: Nowaków i Kisałów;
8:00 + Jerzy Borecki – od brata Franciszka z rodziną, od siostrzeńców: Henia i Radosława z rodzinami;
14:00 ślub
16:00 chrzest
18:00 + Edward Wdowski – od sąsiadów córki Marioli z ul. Szkolnej;
18:00 + Kinga Żebracka (12 r. śmierci) – od kolegi Michała;