SOBOTA  21   LISTOPADA, WSPOMNIENIE OFIAROWANIE  NMP
06:30       + ks. Józef Wiśniewski – od sióstr Opatrzności Bożej;
08:00    + Adam Proć – od Anny i Władysława Borzemskich, od Elżbiety i Bogusława Niwów z dziećmi, od Katarzyny i Adama Kawałko z Marysią;
08:00    + Herbert Obiegło - od referatu finansowo-podatkowego UM i G Twardogóra, od burmistrza M i G, od pracowników UM i G Twardogóra;
18:00    Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę MBWW dla Zofii i Bogdana z ok. 55 rocz. Sak. Małż.- od córki Katarzyny z rodziną;
18:00    + Roman Piekarek (1 r. śmierci);
18:00    + Jan Dunajczyk – od córki z dziećmi;

NIEDZIELA 22 LISTOPADA,  NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA
07:00    ++ Michał i Katarzyna Owsiak  – od syna;
08:30    ++ Władysława (f) (10 r. śmierci) i Władysław Reszka – od córki z rodziną;
08:30    + Marek Moliński – od Rafała i Pauliny Majdzik, od Renaty i Zbyszka Majdzik, od Mariusza i Marioli Woźniak;
10:00    Dziękczynna z ok. 60 rocz. urodzin Marka – od mamy;
10:00    + Stefan Kędziora – od córki Anny mężem Markiem i rodziną, od syna Zdzisława z żoną Beatą i rodziną, od syna Sławka z żoną Mariolą i córkami, od wnuczki Karoliny z Rafałem i  Mikołajem;
11:30     ++ Sabina (20 r. śmierci) i Stefan (15 r. śmierci) Oczkowscy – od dzieci z rodzinami;
11:30    + Maria Kulig – od córki Kamili  z rodziną;
13:00    + Stanisław Komór (1 r. śmierci) – od żony Wiesławy i dzieci z rodziną;
13:00    + Agnieszka Skrzyńska – od mamy Iwony  i brata Arkadiusza, od syna Bartosza, od Marii i Tomasza, od Damiana, od koleżanek i kolegów z wychowawcą kl. VI d;
18:00     + Herbert Obiegło – od córki Kasi z mężem i synem, od Doroty i Wiesława Kusza;

PONIEDZIAŁEK  23 LISTOPADA,
06:30    O beatyfikację Sługi Bożej Matki Antoniny Mirskiej  i  Boże błog. dla Zgromadzenia Sióstr Opatrzności Bożej;
08:00    + Helena Pawlak – od sąsiadów rodziny: Urbanów, Lisków i Augustyniaków;
08:00    + Agnieszka Skrzyńska – od Elżbiety Giernalczyk, od rodziny Kaźmierskich z ul. 1-Maja, od Małgorzaty Ostrowskiej, od sąsiadki p. Maryniak z ul. 1-Maja, od Doroty Brzezińskiej, od koleżanek Moniki  i Moniki, od Katarzyny  Ptaszyńskiej z córką z ul. 1-Maja;
17:00    BIERZMOWANIE;
17:00    + Urszula Balas – od córek: Agnieszki i Marty z rodzinami;

WTOREK  24 LISTOPADA, MIESIĘCZNE WSPOMNIENIE MBWW
06:30    + ks. Jan Kulak - salezjanin;
08:00    + Anna Stukowska – od siostry z mężem i chrześniakiem;
18:00    + Ludwik Hliwa – od Adama Skorupa z rodziną, od rodziny Skorupa z Leśnych Domów, od rodziny Skorupa z Kuźnicy, od Danuty i Leopolda Skorupy z rodziną;
18:00    + Piotr Franc – od sąsiadów Zareckich i Łozińskich, od Joanny i Wiktora Woźniak, od Edwarda Kędzierewicz z rodziną, Anny i Jacka Walczak;
18:00    + Stanisława (f) Skorupa – od Marcina Skorupy, od Basi i Piotra Gerlach z synami, od Zbigniewa Hliwy, od Henryka i Krystyny Bajcar;
18:00    CZUWANIE + MSZA ŚW. /stała intencja Radia Maryja/

ŚRODA   25 LISTOPADA,

06:30    ++ Za zmarłych Rodziców i Krewnych Salezjanów;
08:00    + Stanisław Ogrotnik – od Polskiego Związku Emerytów i Rencistów w Twardogórze;
08:00    + Apolonia Wichry – od Anny Cilińskiej z synem Radosławem, od Jacka Cilińskiego z rodziną;
18:00    NOWENNA;
18:00    + Ryszard Ogonowski (10 r. śmierci) – od żony i córki Małgorzaty;
18:00    + Zbigniew Kaszczyszyn (4 r. śmierci) – od dzieci z rodzinami;

CZWARTEK   26 LISTOPADA,
06:30    + Stanisława (f) Skorupa – od szwagra Adama z rodziną, od rodzin: Słaby, Łozińskich, Wróblewskich, od Pauliny, Ewy i Oli z rodzinami;
08:00    + Katarzyna Drażniowska – od Krzyśka z Poznania, od rodziny Ostrowiczów z dziećmi;
08:00    + Bronisława (f) Bernacka;
18:00    + Janina Suliga – od rodziny Kułakowskich, od rodzin: Olszewskich i Łużnych z Goli Małej;
18:00    + Maria Kulig – od pracowników SP2 im. JP II w Twardogórze, od Stowarzyszenia Przyjaciół JP II w Twardogórze, od Ireny i Jana Pawlak;
18:00    + Maria Tchórzewska;

PIĄTEK  27  LISTOPADA,
06:30    + siostra Olga (ze Zgromadzenia Sióstr Opatrzności Bożej);
08:00    + Urszula Balas – od rodzin: Bednarskich, Bernackich, Garbolińskich, Proć, Stamboliskich;
08:00    + Franciszek Golec – od rodziny Kowal, od Renaty Hejna z rodziną, od Teresy Kongul z rodziną
16:00    ślub;
18:00    + Bolesław Augustyniak – od rodzin: Cieluch, Moskal i Freus;
18:00    + Apolonia Wichry – od Eugeniusza Cilińskiego, od Anny Cilińskiej i Tomasza Solarz, od Zdzisława Cilińskiego z rodziną;
18:00    + Ludwik Hliwa - od rodziny Cempa z Radzowic, od rodziny Szczepaniak z Nowej Wsi, od Ireny Szczepaniak z rodziną, od Ewy i Adama Kach z Radzowic, od rodzin: Tymińskich i Bąk, od Anny i Krzysztofa Piórkowskich, Lidii i Marka Piórkowskich, Pawła i Piotra Piórkowskich z rodziną;

SOBOTA  28   LISTOPADA,
06:30        + Władysława (f) Fraszczyk – od rodziny;
08:00    Dziękczynna w 70 rocz. urodzin Zdzisława  - od żony i dzieci;
08:00    + Ignacy Mrukowicz – od Anny i Władysława Borzemskich;
18:00    + Zdzisław Więcław (2 r. śmierci) – od żony i dzieci z rodzinami oraz za ++ zmarłych z rodzin: Więcław i Grzelak;
18:00    + Kazimiera (f) Jaworska – od Dyrekcji i pracowników Zespołu Szkół Ponadpodstawowych  w Twardogórze;
18:00    + Herbert Obiegło – od syna Michała z żoną i córkami, wnuczki Marty z rodziną;