SOBOTA   17 PAŹDZIERNIKA, WSPOMNIENIE ŚW. IGNACEGO ANTIOCHEŃSKIEGO
06:30       + Katarzyna Drażniowska – od sąsiadów Grażyny i Mirosława Kuś z rodziną, od sąsiada Mariana  Józefowskiego;
08:00    ++ Paulina i Kamil Cyganowscy (gr. 17) – od rodziny Spychalskich, od pracowników Administracji SI SPAMEL, od działu obróbki mechanicznej „bakelitu” oraz działu gospodarczego SI SPAMEL;
08:00    + Wilchelmina Molka – od Doroty Gierus, od Agnieszki Krasickiej;
14:00    ślub;
15:00    ślub;    
16:00    chrzest z Mszą św.;
18:00    + Wanda Rudawska – od Pawła i Alicji Obiegło z dziećmi, od rodziny Smółków, od Joli Chleboś oraz Ewy i Edwarda Simura;
18:00    + Janina Suliga – od Grażyny i Marka Olek, od Renaty i Andrzeja Grygowskich;
18:00     O zdrowie i błog. Boże dla Hani w 1 rocz. urodzin oraz pozostałych wnuków: Julci, Milenki, Wojtusia i Zuzi;

NIEDZIELA 18 PAŹDZIERNIKA, XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

07:00 + Julian Gerus (19 r. śmierci) – od syna z mamą;

08:30 ++ Halina i Józef Budzowscy – od mamy;

08:30 + Lech Łyczkowski – od żony Haliny, syna Pawła, od córki Anety z mężem i dziećmi z Gosią i Natalką, od szwagra Józefa Król z rodziną;

10:00 ++ Paulina i Kamil Cyganowscy (gr. 18) – od zakładu pogrzebowego Arka, od Mirosławy i Marka Gąsior, od Dariusza Obiegło z rodziną;

10:00 ++ Bazyli Małaniak, Ludwika (f) Małaniak – od córki Teresy z rodziną;

11:30 Dziękczynna z prośbą o zdrowie Bożę błog. i opiekę MBWW dla Marka i Rafała z ok. urodzin – od rodziców i brata;

11:30 + Helena Sikora – od siostry Urszuli z rodziną, od Teresy i Mariana Kuśmiarek z Twardogóry, od Zdzisława Antos, od siostry Adeli z mężem, dziećmi i wnukami, od kuzyna Adama Bałabuszko z rodziną;

13:00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie Bożę błog. i opiekę MBWW dla Jana Banaszka z ok. 70 rocz. urodzin – od żony Ewy i córek z rodzinami;

13:00 O zdrowie, Boże błog. i opiekę MBWW dla Kazimierza – od żony i dzieci;

18:00 + ks. Zdzisław Gorczewski – od przyjaciół z Twardogóry;

 

PONIEDZIAŁEK 19 PAŹDZIERNIKA,

06:30 O dar nowych powołań do Zgromadzenia Sióstr Opatrzności Bożej;

08:00 + Wojciech Buczek – od kuzynów Witolda i Tadeusza Kuraś;

08:00 + Stanisław Paluszek – od Dariusza Pienio z rodzina, od rodziny Kuczyńskich z rodziną;

18:00 + Janina Jarząbek – od rodziny Mieszała z ul. Partyzantów;

18:00 ++ Paulina i Kamil Cyganowscy (gr. 19) – od kolegów i koleżanek z klasy Technikum Ekonomicznego w T-górze, od kolegów z klasy E1 Technikum z Ostrowa Wlkp., od koleżanek: Hani, Pauliny, Sylwii i Laury;

18:00 + Marek Moliński – od cioci Janiny z rodziną, od rodziny Kobędzy i Dydyczów;

 

WTOREK 20 PAŹDZIERNIKA, WSPOMNIENIE ŚW. JANA KANTEGO

06:30 + Stanisław Paluszek – od rodziny Kuryło i sąsiadów Jakubek;

08:00 + Maria Kulig – od rodziny Kołodziej, od koleżanki Grażyny Sokołowskiej z mężem, od Alicji Zając z córką Wioletą, od Henryka Kahla (Kala);

08:00 + Michał Karkulowski – od Karoliny Kanak z rodziną;

18:00 ++ Paulina i Kamil Cyganowscy (gr. 20) – od Justyny i Marcina Piech, Magdaleny i Krzysztofa Kaszczyszyn, Katarzyny i Marcina Kaszczyszyn z dziećmi;

18:00 + Bolesław Augustyniak – od brata Józefa z rodziną z Konina, od siostry Anny z rodziną z Konina;

18:00 + Apolonia Wichry (urodzinowa) – od córki Iwony z mężem, od córki Mirosławy z mężem, od syna Marka z rodziną;

 

ŚRODA 21 PAŹDZIERNIKA,

06:30 + Piotr Franc – od Małgorzaty i Mariana Perskich, od rodziny Gutowskich, od rodziny Gierus z Troski, od Andrzeja Szmajek z rodziną;

08:00 + Katarzyna Drażniowska – od Mariana Babij z żoną i córkami, od sąsiadów Janiny i Bogdana Nikolin;

08:00 + Jadwiga Kania (50 r. śmierci) oraz z zmarłych z rodziny: Andrzej, Antoni, Maria i Walenty;

18:00 NOWENNA;

18:00 ++ Paulina i Kamil Cyganowscy (gr. 21) – od sąsiadów Doroty i Marka Franc, od Agnieszki i Dominika Drabent, od Zespołu Hospicjum Domowego „Gaja”, od Janeczki Karalus;

18:00 + Franciszka (f) Dumin – od Anny i Jana Rabowskich z Bierutowa, od pani Pawełkowej z Olszówki z rodziną;

 

CZWARTEK 22 PAŹDZIERNIKA, WSPOMNIENIE ŚW. JANA PAWŁA II

06:30 O pomoc, Boże błog., łaski za pośrednictwem MBWW dla dr Barbary Jaśniewicz z ok. urodzin;

08:00 + Henryk Drabent – od Haliny Paciorkowskiej z rodziną;

08:00 + Marek Bernacki – od Bożeny i Stanisława Hliwa;

18:00 10 rocz. Stowarzyszenia Przyjaciół Jana Pawła II w Twardogórze;

18:00 ++ Paulina i Kamil Cyganowscy (gr. 22) – od kolegi z klasy: Krystiana, kuzynki Wioletty Choduń z rodziną, kuzynki Moniki Bejster z rodziną;

18:00 ++ Za zmarłych z rodzin: Iszczków, Puchalskich i Borysewiczów;

 

PIĄTEK 23 PAŹDZIERNIKA,

06:30 + Urszula Balas - od Ewy Włodarczyk, od Ady i Bogdana Gońda;

08:00 + Wojciech Buczek – od Teresy i Mieczysława Skafarek, od rodziny Rycerz i Lech;

08:00 + O zbawienie duszy śp. dawcy organu od przeszczepu – od wdzięcznej rodziny;

18:00 ++ Paulina i Kamil Cyganowscy (gr. 23) – od pani pedagog Magdaleny Wojtasz z Zespołu Szkół Technicznych w Ostrowie Wlkp., od rodzin; Czerniawskich, Stolarek i Dryka;

18:00 + Janina Suliga – od Anny i Mieczysława Humeniuk, od Łucji i Michała Grabowskich z rodziną, od rodziny Grobelnych i Marianny Bajcar;

18:00 + Helena Kasperska – od rodziny Babulów i Gąsiorów, od Leszka Kasperskiego, od Adama Kasperskiego z rodziną;

 

SOBOTA 24 PAŹDZIERNIKA,

06:30 ++ Honorata i Krzysztof Paciorkowscy – od mamy i brata z rodziną;

08:00 + Wanda Rudawska – od Piotra Rudawskiego z rodziną, od Herberta i Marii Obiegło, od rodziny Wnuk, od Ani Marszałek z rodziną;

08:00 + + Paulina i Kamil Cyganowscy (gr. 24) – od Kasi, Irka i Alicji, od Przemka Paprockiego z rodziną;

16:00 ślub

18:00 Dziękczynna w 50 rocz. Sak. Małż. Krystyny i Jerzego Luty z prośbą o zdrowie, Bożę błog. i opiekę MBWW – od córki Beaty z mężem i wnuczkiem;

18:00 Dziękczynna w 50 rocz. urodzin Barbary z prośbą o zdrowie, Bożę błog. i opiekę MBWW – od męża i dzieci oraz wnuków;

18:00 + Florian Tyc (4 r. śmierci) - od żony i córek z rodzinami;

19:00 Czuwanie + Msza św. /stała intencja Radio Maryja/;